Zakupy bezcłowe w Livigno

Zakupy bezcłowe w Livigno to sama przyjemność jak mówi moja słodka przyjaciółka.

Miasteczko Livigno ma status obszaru wolnocłowego, a zatem zwolnione z niektórych podatków państwowych, takich jak podatek VAT.
Status ten ma wspierać rozwój turystyki od końca lat pięćdziesiątych.
Ceny towarów sprzedawanych w Livigno są zwolnione z podatku VAT i akcyzy.
Wśród najbardziej ciekawych artykułów są: słodycze, spirytus alkohole, paliwa, kosmetyki, i ogólnie wszystkie produkty elektroniki.

Strefa bezcłowa
Ogromnym atutem i atrakcją Livigno jest strefa bezcłowa, w której znajduje się mnóstwo sklepów z alkoholami, firmowymi sklepami, w których ceny są dużo niższe niż poza strefą. Alkohole wysokoprocentowe są w cenach niższych niż w Polsce. Dużo markowych i znanych alkoholi jest w cenie bardzo atrakcyjnej.Zakupy w Livigno

Do dyspozycji Gości w Livigno pozostają sklepy firmowe oferujące między innymi: markową odzież, zegarki i biżuterię, elektronikę.

Nasi partnerzy w Livigno:

Galli Market

Dla naszych klientów z naszą kartą lojalnościową 5% zniżki.
Karta lojalnościowa dla kierowców, opiekunów, pilotów 10 % zniżki.  • Świeże produkty: warzywa, owoce, nabiał, markowe kawy


  • Herbaty owocowe, oliwa z oliwek, cukierki, chemia włoska


  • Czekolady, wina włoskie, piwa włoskie i niemieckie, wódki, whisky,likiery, nalewki


  • Włoskie lokalne sery,świeże mięso, wędliny, włoskie pieczywo


  • Papierosy i kremy pochłaniające promienie UV


  • Perfumeria


  • Kosmetyki


  • Znane marki, które w strefie bezcłowej w Livigno, są dostępne w niskich cenach:


Perfumy Viktor & Rolf | Viktor & Rolf

Viktor & Rolf to dom mody w Amsterdamie, który w roku 1993 założyli Viktor Horsting i Rolf Snoeren. Poznali się podczas studiów w Akademii Sztuki i Projektowania w Holandii. Ich pierwsza kolekcja Hyeres, która została wprowadzona w 1933 roku otrzymała pozytywne recenzje krytyki i liczne nagrody. Pierwsze perfumy marki Viktor & Rolf nazwane Flowerbomb były wprowadzone do sprzedaży w 2005 roku przy współpracy z L'Oréal . Rok później rozpoczęła się sprzedaż perfum dla mężczyzn Antidote. Oprócz własnych kolekcji Viktor & Rolf współpracują z szeregiem znanych, światowych marek - takich jak Samsonite lub H & M.Black Opium

Nieskrępowana i kobieca. Życie przeżywa z pasją. Wolna. Wie, czego chce i dąży do celu. Tajemnicza. Elegancka. Zmysłowa. Lubiąca zabawę. Zapach wyzwala jej prawdziwe oblicze. To kobieta Black Opium.
Odkryj nową siebie, ubraną w nuty uzależniającej, czarnej kawy, a także jaśminu, kwiatu pomarańczy i różowego pieprzu, przeplatających się z akordami paczuli oraz wanilii. A wszystko to zamknięte w czarno - brokatowym flakonie uzależnienia.
Black Opium przywołuje aurę tajemniczości, a tej, która go nosi, daje wyzwolenie.Zapach Bleu de CHANEL Eau de Toilette jest hołdem złożonym męskiej wolności. Mężczyzna, który go nosi, gotowy jest działać, ryzykować i przede wszystkim być wolnym. Bleu de CHANEL odsłania się w 3 aktach: świeżości, energii i zmysłowości. Skomponowany przez Jacquesa Polge, nosa CHANEL, dla mężczyzny nieprzewidywalnego, wymykającego się z tradycyjnych schematów męskości.
Wyszukaj ofertę
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji