O nas

Kochamy Livigno, stąd pomysł na zorganizowanie serwisu informacyjnego o Livigno. Profesjonalnie zajmujemy się tworzeniem systemów rezerwacyjnych, więc wykorzystaliśmy silnik systemu SART na stworzenie portalu informacyjnego o Livigno, ale również zbudowaliśmy największą bazę noclegową Livigno, skupiając ponad 400 obiektów o zróżnicowanym standardzie. W naszej ofercie jest również transport: busem, autokarem, samolotem. W Livigno współpracujemy ze szkołami narciarskimi, wypożyczalniami sprzętu narciarskiego oferując zniżki, punkty lojalnościowe oraz organizujemy szkolenia i zawody narciarskie. Naszymi partnerami są również sklepy, stacje paliw, bary, puby i restauracje.
W serwisie Livigno.travel.pl można wyszukać ofertę zakwaterowania i dokonać rezerwacji online. Mamy bardzo dobre ceny, można porównywać.
Zapraszamy w szczególności przyjaciół, rodziny i grupy zorganizowane do skorzystania z naszych usług: transportu, zakwaterowanie, organizacji wyjazdu, ubezpieczenia, czy też korzystania z samej informacji o Livigno.
Nasze usługi to:
- zakwaterowanie w Livigno
- przejazdy do Livigno
- transfery z lotnisk do Livigno
- przeloty samolotem do Livigno
- sprzedaż karnetów narciarskich Livigno
- szkolenia narciarskie w Livigno
- wypożyczalnia sprzętu sportowego, w tym narciarskiego, a latem rowerów
- karta lojalnościowa uprawniająca do zniżek w Livigno
- program lojalnościowy, umożliwiający zbieranie punktów lojalnościowych i wymianę punktów na wyjazdy do Livigno

Organizacją wyjazdów do Livigno zajmujemy się od ponad 10 lat. W 2015 roku utworzyliśmy wyspecjalizowany serwis informacyjny o Livigno i mamy nadzieję, że będzie służył Państwu pomocą.
Wyszukaj ofertę
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji