Zakwaterowanie w Livigno

Nasz serwis dostarcza kompleksową i rzetelną informację o zakwaterowaniu w stacji narciarskiej LIVIGNO. Posiadamy w tej miejscowości: kwatery prywatne, apartamenty, rezydencje, chalety i hotele.
Każde z zakwaterowań jest dokładnie przez nas sprawdzone i opisane z galerią zdjęć.
Livigno to długa dolina, w której zakwaterowanie znajduje się w większości w centrum, są również dzielnice położone na wzgórzu, jak Teola, Trepalle.
Kwatera prywatna w Livigno - to mieszkanie, które niekoniecznie posiada niezależne wejście składające się z pokoju z sypialnią, kącika kuchennego i łazienki. Czasem kuchnia i łazienka jest wspólna do korzystania z innymi pokojami
Apartament to niezależne mieszkanie, z oddzielnym wejściem, składające się z pokoju dziennego z kuchnią, sypialni łącznej lub oddzielnej, łazienki, toalety i WC. Oznaczenie MONO -określa, że pokój dzienny jest połączony z sypialnią, BILO, to zwykle dwa pomieszczenia oddzielne do spania, zwykle sypialnia i pokój dzienny z rozkładaną sofą. TRILO to apartament trzypokojowy QUATRO to apartament 4-pokojowy. 
Chalety to domek wakacyjny dla 2-10 osób, niezależny, wyłącznie dla jednej grupy lub czasem łączony, ale z niezależnymi wejściami, położony w otoczeniu lasu, gór i zwykle z trudniejszym dojazdem, wynagradzanym pięknymi widokami, bezpośrednim kontaktem z naturą i specyficznym klimatem.
Rezydencje, to zwykle rozbudowane apartamenty z dodatkową infrastrukturą, obejmującą strefę wellness, bar, restaurację i inne udogodnienia dla wczasowiczów.
Hotele, które posiadamy w Livigno są *, **, ***, ****, i zwykle charakteryzują się tym, że posiadają  w większości pokoje dwu osobowe z łazienką , toaletą, WC, TV-SAT, w większości pokoje są za balkonami.
Do dyspozycji gości jest zwykle bara, sala telewizyjna, restauracja oferująca śniadania, zwykle w formie bufetu, obiadokolacje. Każdy hotel posiada recepcję, w której można zasięgnąć informacji, jak i również skorzystać z dodatkowych usług. Hotele podzieliliśmy na takie, które są bezpośrednio położone przy stokach, na takie które posiadają strefę wellness, na hotele z basenem, na hotele przystosowane dla rodzin z dziećmi, na hotele dla niepełnosprawnych oraz na typowe hotele biznesowe przeznaczone na organizację wyjazdów firmowych i biznesowych typu incentive.

Zakwaterowanie