Tej zimy do Livigno samolotem

Już od kilku lat proponujemy unikalny system transportu do stacji narciarskiej Livigno. To formuła najtańszy przelot + transfer bagaży kurierem + trnasfer grupowy z lotniska do hotelu. Cena pakietu kompletna już od 1800 zł za osobę  (zakwaterowanie, przelot, transfer osoby i bagażu do 40kg!!!)
Jak organizujemy tani transport samolotem do Livigno?
Po pierwsze rezerwujemy bilety lotnicze z bagażem tylko podręcznym. Po drugie bagaże, takie jak walizka, sprzęt narciarski przygotowują Państwo 3 dni przed wyjazdem, kurier odbiera ze wskazanego adresu bagaże. Bagaże dostarczane są kurierem do Livigno. Państwo wsiadają do samolotu z małym bagażem podręcznym. Odbieramy Państwa na lotnisku we Włoszech i organizujemy transfer z lotniska do hotelu lub rezydencji w Livigno, w której Państwo spędzają swoje zimowe wakacje. Na koniec przygotowuja Państwo bagaże i transferujemy Państwa na lotnisko. Bagaże wracają do Polski kurierem do 3 dni.
Dzięki takiej formie organizacji wyjazdu, przelot samolotem zwykle to kilkaset (czasem kilkadziesiąt złotych), a transfer z lotniska i transfer bagażu to stała kwota 500 zł.

Dla przykładu: przelot tanimi liniami średnio 300 zł + 500 zł transfer bagażu i transfer lotnisko - hotel - lotnisko + 100 zł najtańszy pakiet narciarski obejmujący zakwaterowanie i karnet narciarski, czyli razem 1800 zł.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z tego pomysłu i korzystania z wyjazdów narciarskich samolotem, zamiast autokarem lub samochodem.
Wyszukaj ofertę
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji