Narciarskie wyjazdy firmowe do Livigno

Oferta wyjazdu narciarskiego dla Twojej firmy

Indywidualnie przygotowana i szyta na wymiar
Organizujemy profesjonalne firmowe wyjazdy narciarskie, które są doskonałym sposobem na integrację i spotkania biznesowe.
Każdy nasz wyjazd narciarski jest indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta.

Transport
Oferujemy wysokiej klasy autokary turystyczne. Integracja w autokarze to najlepszy fragment wyjazdu.
Dla Klientów biznesowych oferujemy przeloty samolotem z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Warszawy i Gdańska oraz transfery do stacji narciarskie w Livigno.

Baza noclegowa
Nasza baza noclegowa to hotele najwyższej klasy, posiadające zaplecze konferencyjne, doskonałą kuchnię, strefę spa & wellness, położone w alpejskiej scenerii i gwarantujące udany wypoczynek i doskonałą organizację imprezy narciarskiej.

Integracja i czas wolny
Wyjazdy narciarskie dla firm są pod opieką naszego pilota, który jest do dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Zapewniamy na stoku instruktorów narciarskich oraz wiele zabaw integracyjnych związanych z narciarstwem: szkolenia narciarskie, zawody narciarskie, wideo analizę wieczorną, zjazd z pochodniami, zjazdy saneczkowe, a po nartach apres ski, czyli dobre jedzenie, imprezy wieczorne, degustacje lombardzkich win i serów, zabawy i nocne wojaże po Livigno.

Szkolenia i kursy specjalistyczne
Oferujemy profesjonalnych trenerów z zakresu sprzedaży, marketingu i produkcji. Trener to nie tylko szkoleniowiec, ale osoba potrafiąca wytworzyć nowe relacje biznesowe i inne spojrzenie na biznes, często zmierzający do stworzenia nowych usług i nowych produktów.

Najlepsze terminy wyjazdów firmowych na narty
Polecamy wyjazdy w styczniu od 9 stycznia do 30 stycznia, a następnie od 16 kwietnia do końca sezonu zimowego.
Inne terminy są znacznie oblegane przez narciarzy i trudno znaleźć jeden obiekt noclegowy dla grupy, dlatego wyjazd narciarski dla grupy należy planować już na wiosnę.

Wyszukaj ofertę
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji