Apres ski Livigno

Livigno to doskonałe miejsce dla ludzi, którzy w ciągu dnia lubią pojeździć na nartach, a wieczorem bawić się, jeść i pić bez umiaru. Dodatkowym magnesem i atutem Livigno jest strefa bezcłowa, co wiąże się z tańszymi cenami wszystkich używek, alkoholi, papierosów, ale również rzeczami luksusowymi, perfumami i sprzętem elektronicznym.

Na stokach i w dolinie Livigno znajduje się wiele barów, pubów, restauracji, pizzerii które zapraszają na après-ski. Specjalnością regionu jest gorący napój bombardino. Wieczory można spędzać w barach, pubach, kafejkach, klubach nocnych, dyskotekach i  przytulnych restauracjach i winiarniach. Dodatkowe atrakcje w Livigno to: bowling, bilard, sauna, basen i studio fitness, tor saneczkowy, lodowisko, wspinaczka lodowcowa, wędrówki górskie, skutery śnieżne, jazda na quadach.

Kelnerzy w pubach serwują bardzo specjalistyczny i specyficzny drink: 1/3 mleka podgrzewamy (może być też spieniona śmietanka), dodajemy 1/3 bombardino i podgrzewamy, dodajemy 1/3 dowolnej whisky i podgrzewamy i podajemy na gorąco. Miód w ustach.

W centrum Livigno znajduje się mnóstwo firmowych sklepów, między innymi biżuteria Gucciego, paski Roberto Cavalli, perfumerie Chanel itp. 

Wyszukaj ofertę
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji